holicin (holicin) wrote,
holicin
holicin

Ексклюзив ТСН: Аміна Окуєва розповіла про замовний збройний напад на неї та її чоловікаОригинал взят у znaypravduukr_8 в Ексклюзив ТСН: Аміна Окуєва розповіла про замовний збройний напад на неї та її чоловіка

Поранений Адам Осмаєв вже дихає самостійно.

У четвер, 1 червня, ввечері на вулиці Кирилівській на Подолі в Києві кілер намагався вбити Адама Осмаєва та його дружину Аміну Окуєву. Свого часу Осмаєв був чеченським військовиком, був звинувачений у спробі замаху на президента Росії Володимира Путіна. Аміна Окуєва оговталась від пережитої стрілянини і дала ексклюзивне інтерв'ю ТСН .

Наразі жінка не має особистої зброї, у неї залишилася тільки кобура від її нагородного пістолета, яким вона зупинила кілера. До Аміни приставили особисту охорону. Окуєва переконана, що напад на їхню родину був замовним, а кілер учинив спробу вбивста за гроші, а не за ідею.

Розповідь Аміни Окуєвої:

За дві доби поспала тільки кілька годин. Уявила собі, як воно могло б бути довго і не могла заснути. Це досвідчений кілер , який багато років займався і багато завдань виконав, дуже багато інформації. Судячи з того, як він спілкувався, його психологічна подоготовка, дуже майстерно симулював європейський акцент, весь час розмовляв з європейським акцентом, він готувався не на кадировському подвір'ї, його ФСБ готувала або ГРУ , більш серйозні контори.

Якби у мене це не було відпрацьовано до автоматизму, то нічого б не вийшло . Кілер встиг зробити тільки два постріли. Я навіть не знала, що другий потрапив у руку, для життя це не небезпечно. Мені потрібно було тільки зняти із запобіжника, в цілях самооборони ношу патрон у патроннику. Якби не патрон у патроннику, то я б не встигла нічого зробити. Він розвернувся і припинив стрілянину і почав тягнутися до мене до пістолета, я різко відкинулася і лягла, ногою різко і сильно штовхнула в обличчя. Він відлетів до лобового скла машини.

Зняла із запобіжника, зробила серію пострілів, доки в мене не заклинило гільзу. Я рада, що він (кілер) залишився живий . Але це не моя заслуга. Якби у мене не заклинило гільзу, то я б випустила весь магазин і у нього було б дуже мало шансів. Може підсвідомо я намагаюся цілитися не в голову. І коли заклинило, я почала кричати, що я здаюся, щоб не стріляв.

Те, що він живий – це диво. Це важливо не тільки для всієї політики, але з геополітичної точки. Росія засилає своїх терористів і диверсантів по всьому світу , він працював і в Австрії. Він працює зараз в Україні, ця людина намагалася відпрацювати в Україні. Абсолютно немає гарантій того, що масові теракти у Франції або ще десь відбувалися, їх цілком можуть створювати такі ж люди, це професіонали і безпринципні, яким немає різниці вбити, кого замовили або вчинити напад на натовп.

Я відчула, що у людини думка відсутня. Він би не почав кричати принижено: "Здаюсь, припиніть стрілянину". У нього пошкоджений хребет. Одна з куль потрапила. Він вивалився з машини і гарчав від злості, хотів втекти, але природно нижня половина паралізвоана. Він не зміг цього зробити, він звивався і не міг встати.

Я одразу кинулася допомагати Адаму, який не зміг вийти з машини самостійно. У мене завжди з собою є упаковка целокса . Я розірвала і просочила бинт кровозупинним засобом. Були вхідний та вихідний отвори (від кулі). Перша думка була, що праворуч - поранення, ліворуч - локалізація небезпечніша. Печінку, легені й діафрагму – одним пострілом. У нас була достовірна інформація, що замовлення на нас не в одне місце, а в безліч місць розсилається .

Від Чечні доброзичливці з ризиком для себе повідомляли, що надходила інформція від наших спецслужб - і СБУ, і зовнішньої розвідки, що саме російські спецслужби теж ці завдання ставлять і планують виконати. Але це різні напрями. Кадиров ніколи не зробить нічого зі своєї волі.

Зараз вони використовували пістолет, коли можливість ураження людей мінімальна. А завтра вони можуть використовувати вибухівку і зачепити інших людей . Я йому (кілеру) вже все сказала. Чотири постріли - більше мені нічого йому сказати. Кілька десятків із особового складу я ліквідувала. Коли працюєш зі снайперських гвинтівок за кілометр чи півтора, то зовсім інше, ніж на відстані півметра . У мене ніколи навіть приблизно не було бою та такій дистанції. Але ми готувались до цього мрально і фізично, чекали щодня.

Як ми могли так схибити, що таку підозрілу людину не розкусили і не позвали на прикриття когось із силових структур. Він представився журналістом європейського видання і його манера ведення спілкування здалася незвичайною. Він знімав на телефон, для звітності перед замовниками, а не для якогось французького каналу. А я безпосередньо зауважила, що, мовляв, зйомка нехай на хороший, але телефон.

До того ж у всіх інтерв'ю, всі його запитання крутились навколо того, як погано в Україні. Хотіли вивести нас на критику в Україні - корупцію так і не перемогли, європейці стільки грошей вклали, а віддачі ніякої. А ми з Адамом відстоювали позицію, що поліпшення є і воно помітне. Нехай не так швидко, як хотілось би, він від нас не зміг домогтися жорсткої критики державних процесів . Але, мабуть, дуже хотів до цього підвести, передати ці записи або використовувати проти України. Спілкувалася Наталія Нагорна

Детільніше тут
Долучайся до нас в соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: Империя Зла, Ичкерия, КГБ и охранка, Политика, Украина
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments